Waluty:
Koszyk: 0 items
Str. główna ::  Dostawa towaru

Dostawa towaru

DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA PONAD 285 PLN

W JAKI SPOSÓB SPRAWDZIĆ STAN ZAMÓWIENIA LUB DOSTAWY?

Możesz sprawdzić swoje zamówienie, klikając link w e-mailu potwierdzającym przesyłkę. Jeśli jeszcze nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem wysyłki, możesz również sprawdzić status zamówienia za pomocą strony śledzenia zamówień.

JAK DŁUGO ZRZEKA SIĘ DOSTAWA?

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju zamówionego produktu, adresu wysyłki i wybranej metody wysyłki. Czas dostawy może być dłuższy niż oczekiwano podczas sprzedaży i promocji.

JAK ZWRÓCIĆ PRODUKT?

Możesz zwrócić swoje zamówienie online za darmo w ciągu 100 dni bez podania przyczyny. Tak długo, jak postępujesz zgodnie z instrukcjami zwrotu, zwróć produkt nie spowoduje żadnych strat.

Wypełnij polecenie zwrotu, załóż przyczynę zwrotu, włóż paczkę i zamknij pudełko. Etykiety zwrotu i zwrotu powinny zostać wysłane z oryginalnym zamówieniem.

Umieść etykietę zwrotną na opakowaniu na oryginalnej etykiecie.

Zwróć uwagę na numer śledzenia wskazany na etykiecie zwrotnej.

CZY WRÓCIMY ZWROT ŚRODKÓW NA KOSZTY WYSYŁKI, JEŚLI ZWRÓCĘ MOJE PRODUKTY?

Postaramy się jak najlepiej zwrócić opłatę za wysyłkę. W niektórych przypadkach Twoja cała opłata za wysyłkę może zostać zwrócona, jeśli chcesz zwrócić pełne zamówienie. Nie będziemy mogli zwrócić kosztów wysyłki, jeśli po prostu zwrócisz część zamówienia lub jeśli nie zwrócisz paczki do tej samej firmy spedycyjnej.

Abyśmy zwrócili zwrócone produkty w całości, musimy zwrócić je do odpowiedniej paczki, a ich zużycie lub przewaga przeważa nad charakterem, cechami i funkcjami przedmiotów, które zostaną określone, jeśli nie zostaną wykorzystane w wyniku obsługi Przedmiotów.

JAKIE SĄ WARUNKI ZWROTU MOJEGO PRODUKTU?

Powinieneś spełniać następujące warunki:

Produkt jest w oryginalnym stanie i zapakowany.

Ubrania są dostarczane z oryginalną etykietą.

Akcesoria mają wszystkie oryginalne opakowanie.

Buty w oryginalnym pudełku po butach.

CZY MOŻNA WYMIENIĆ MOJE PRODUKTY?

Jeśli potrzebujesz innego koloru lub rozmiaru, najlepszym sposobem jest zwrócenie nam niechcianych przedmiotów i wystawienie nowego zamówienia. Powrót zazwyczaj zajmuje 3-4 dni, aby dotrzeć do naszego magazynu. Przetworzymy Twój zwrot w ciągu 24-48 godzin i zwrócą twoją płatność zgodnie z wybraną przez Ciebie metodą płatności.

Jeśli złożysz zamówienie w naszym sklepie internetowym i otrzymasz nieodpowiedni produkt, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w procesie zwrotu i zwrotu pieniędzy. Jeśli rozmiar otrzymanego produktu nie jest odpowiedni, możesz zwrócić produkt do nas i zmienić jego kolejność w naszym sklepie internetowym.

Powrót

Reebok

Copyright © 2021 www.butyreebokonline.pl. Powered by Tanie Buty Reebok
Twój adres IP: 3.238.70.175