Waluty:
Koszyk: 0 items
Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Niniejsze oświadczenie o ochronie prywatności ma na celu zapewnienie jasnego zrozumienia, w jaki sposób korzystamy z podanych danych osobowych, a my dokładamy wszelkich starań, aby chronić twoje dane osobowe, twoje prawa i opcje kontrolowania danych osobowych oraz chronić Twoją prywatność.

INFORMACJE OSOBISTE ODKRYWAMY OD CIEBIE

Reebok będzie zbierać dane osobowe o Tobie i Twojej konkretnej kategorii, w tym następujące: twoje imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia i hasło.

INFORMACJE, które zbieramy

Odwiedzane strony internetowe Reebok i sposób ich używania.

Data i czas wizyty oraz czas pobytu na naszej stronie.

Odwiedzający stronę.

Odwiedź stronę internetową na naszej stronie internetowej.

Informacje o urządzeniu i przeglądarce.

PLIKI COOKIE I PODOBNE URZĄDZENIA:

Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową lub korzystasz z naszych aplikacji, my i nasi partnerzy używamy różnych technik zbierania i przechowywania informacji, w tym wysyłania jednego lub więcej plików cookie lub innych podobnych urządzeń do twojego urządzenia.

JAK WYKORZYSTUJEMY TWOJE INFORMACJE OSOBISTE

Dane osobowe, które zbieramy podczas tworzenia naszego pierwszego logowania, będą używane do identyfikacji i uwierzytelniania całej usługi Reebok, dzięki czemu możesz zalogować się z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia z tymi samymi danymi konta.

Ponadto Reebok dostarczy Ci informacje potrzebne do dostarczenia ci naszych produktów lub usług. Dane osobowe, które zbieramy z innych źródeł wymienionych powyżej, będą wykorzystywane w formacie, który otrzymujemy lub, w stosownych przypadkach, w połączeniu z danymi osobowymi otrzymywanymi z innych źródeł wewnętrznych lub zewnętrznych.

W JAKI SPOSÓB CHRONIMY SWOJE OSOBISTE INFORMACJE

Zobowiązujemy się chronić dane osobowe i wdrażać odpowiednie techniczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa, aby zapobiec nieuprawnionemu, niezgodnemu z prawem przetwarzaniu oraz przypadkowej utracie, uszkodzeniu lub uszkodzeniu.

BEZPIECZEŃSTWO DAT

Dokładamy wszelkich starań, aby chronić twoje dane i podejmować odpowiednie techniczne środki systemowe, aby chronić twoje informacje i zapobiegać utracie informacji, manipulacjom, nieautoryzowanemu dostępowi lub ujawnieniu lub nadużyciom.

Powrót

Reebok

Copyright © 2021 www.butyreebokonline.pl. Powered by Tanie Buty Reebok
Twój adres IP: 3.238.70.175